- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 710-61 Rim Plate 6" X 6" X 5/8"H (15 Cm X 15 Cm X 1.7 Cm) - 3/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 710-61 |
| Manufacturer Part # | 710-61 |
| Shape | Square |
| Size | 6.000" = 6" |
| Material | Ceramic |
| Height | 0.63" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 27.5 lbs |
| UPC | 00682096100620 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 710-61, Rim Plate, 6" x 6" x 5/8"H (15 cm x 15 cm x 1.7 cm), square, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 3 Dozen Per Case)
