- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 710-71N Plate 7-1/2" X 7-1/2" X 1"H (19 Cm X 19 Cm X 2.5 Cm) - 2/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 710-71N |
| Manufacturer Part # | 710-71N |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Size | 7.500" = 7-1/2" |
| Shape | Square |
| Material | Ceramic |
| Height | 1" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 41.8 lbs |
| UPC | 00682096100682 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 710-71N, Plate, 7-1/2" x 7-1/2" x 1"H (19 cm x 19 cm x 2.5 cm), square, coupe, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 2 Dozen Per Case)
