- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 710-91N Plate 9" X 9" X 1"H (23 Cm X 23 Cm X 2.5 Cm) - 2/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 710-91N |
| Manufacturer Part # | 710-91N |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Material | Ceramic |
| Size | 9.000" = 9" |
| Shape | Square |
| Height | 1" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 45.1 lbs |
| UPC | 00682096100781 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 710-91N, Plate, 9" x 9" x 1"H (23 cm x 23 cm x 2.5 cm), square, coupe, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 2 Dozen Per Case)
