- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 711-123 Plate 12" X 7-3/4" X 1-3/4"H (30.5 Cm X 19.5 Cm X 4.3 Cm)
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 711-123 |
| Manufacturer Part # | 711-123 |
| Shape | Rectangular |
| Material | Ceramic |
| Size | 12.000" = 12" |
| Height | 1.75" |
| Width | 12" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 47.52 lbs |
| UPC | 00682096110087 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 711-123, Plate, 12" x 7-3/4" x 1-3/4"H (30.5 cm x 19.5 cm x 4.3 cm), rectangular, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (18 each per case) (Packed By: Cs)
