Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 712-91R Rim Plate 9-1/2" X 9-1/2" X 1-1/4"H (24 Cm X 24 Cm X 3.2 Cm) - 2/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 712-91R |
| Manufacturer Part # | 712-91R |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Size | 9.500" = 9-1/2" |
| Shape | Square |
| Material | Ceramic |
| Height | 1.25" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 39.6 lbs |
| UPC | 00682096120208 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 712-91R, Rim Plate, 9-1/2" x 9-1/2" x 1-1/4"H (24 cm x 24 cm x 3.2 cm), square, coupe, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 2 Dozen Per Case)
