Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 713-T81 Pearl Plate 8" X 6-3/4" X 1"H (20 Cm X 17 Cm X 2.5 Cm) - 3/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 713-T81 |
| Manufacturer Part # | 713-T81 |
| Size | 8.000" = 8" |
| Shape | Triangular |
| Material | Ceramic |
| Height | 1" |
| Width | 8" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 33 lbs |
| UPC | 00682096713103 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 713-T81, Pearl Plate, 8" x 6-3/4" x 1"H (20 cm x 17 cm x 2.5 cm), triangular, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 3 Dozen Per Case)
