- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 810-61 Diana Rim Plate 6-1/4" Dia. X 3/8"H (16 Cm X 1 Cm) - 6/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 810-61 |
| Manufacturer Part # | 810-61 |
| Material | Ceramic |
| Shape | Round |
| Size | 6.250" = 6-1/4" |
| Height | 0.38" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 37.4 lbs |
| UPC | 00682096130054 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 810-61, Diana Rim Plate, 6-1/4" dia. x 3/8"H (16 cm x 1 cm), round, flat and fully glazed foot, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 6 Dozen Per Case)
