- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 810-81 Diana Rim Plate 8" Dia. X 1/2"H (20 Cm X 1.2 Cm) - 3/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 810-81 |
| Manufacturer Part # | 810-81 |
| Size | 8.000" = 8" |
| Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Height | 0.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 21.76 lbs |
| UPC | 00682096130085 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 810-81, Diana Rim Plate, 8" dia. x 1/2"H (20 cm x 1.2 cm), round, fully glazed foot, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, white (Packed By: 3 Dozen Per Case)
