- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 910-710154A Bowl 12 Oz. (360 Ml) 5" Dia. X 2-5/8"H (13 Cm X 6.8 Cm) - 4/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 910-710154A |
| Manufacturer Part # | 910-710154A |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Type | General Usage |
| Size | 5" |
| Ounce Capacity (approximate) | 12 Oz |
| Height | 2.63" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 35 lbs |
| UPC | 00682096971091 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 910-710154A, Bowl, 12 oz. (360 ml), 5" dia. x 2-5/8"H (13 cm x 6.8 cm), round, footed, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, black (Packed By: 4 Dozen Per Case)
