Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 910-7101552 Onyx Sauce Dish 3 Oz. (90 Ml) 3-1/4" X 3-1/4" X 1-1/4"H (8.5 Cm X 8.5 Cm X 3.3 Cm) - 12/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 910-7101552 |
| Manufacturer Part # | 910-7101552 |
| Material | Ceramic |
| Capacity | 3 - 5 Oz |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 46.2 lbs |
| UPC | 00682096910755 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 910-7101552, Onyx Sauce Dish, 3 oz. (90 ml), 3-1/4" x 3-1/4" x 1-1/4"H (8.5 cm x 8.5 cm x 3.3 cm), square, dishwasher and microwave safe, vitrified glazed, ceramic, black (Packed By: 12 Dozen Per Case)
