- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China 910-71059 Sauce Bowl 6 Oz. (180 Ml) 4-3/4" X 4-1/8" X 2-1/8"H (12 Cm X 10.5 Cm X 5.4 Cm) - 4/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | 910-71059 |
| Manufacturer Part # | 910-71059 |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 4" |
| Type | General Usage |
| Material | Ceramic |
| Ounce Capacity (approximate) | 6 Oz |
| Height | 2.12" |
| Width | 4.13" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 25 lbs |
| UPC | 00682096971107 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, 910-71059, Sauce Bowl, 6 oz. (180 ml), 4-3/4" x 4-1/8" x 2-1/8"H (12 cm x 10.5 cm x 5.4 cm), round, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, black (Packed By: 4 Dozen Per Case)
