Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China RWB210-101N Rainbow Plate 10-1/4" Dia. X 1-1/4"H (26 Cm X 3.1 Cm) - 2/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | RWB210-101N |
| Manufacturer Part # | RWB210-101N |
| Size | 10.250" = 10-1/4" |
| Material | Ceramic |
| Edge Type | Rolled Edge |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Shape | Round |
| Height | 1.25" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 45 lbs |
| UPC | 00682096180073 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, RWB210-101N, Rainbow Plate, 10-1/4" dia. x 1-1/4"H (26 cm x 3.1 cm), round, coupe, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, blue (Packed By: 2 Dozen Per Case)
