Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cameo China RWB210-71N Rainbow Plate 7" Dia. X 7/8"H (18 Cm X 2.2 Cm) - 5/Case
| Manufacturer | Cameo China Tableware USA |
|---|---|
| Model Number | RWB210-71N |
| Manufacturer Part # | RWB210-71N |
| Edge Type | Rolled Edge |
| Material | Ceramic |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Size | 7.000" = 7" |
| Shape | Round |
| Height | 0.88" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 41.8 lbs |
| UPC | 00682096180011 |
About this item
Product Details
Product Details
Cameo China Tableware USA, RWB210-71N, Rainbow Plate, 7" dia. x 7/8"H (18 cm x 2.2 cm), round, coupe, dishwasher and microwave safe, vitrified glaze, ceramic, blue (Packed By: 5 Dozen Per Case)
