Free Shipping
Free Shipping
$742.31
$936.00
Compare Price
You save
$193.69
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Canplas 3925AT02LO Grease Interceptor Low Profile 25 Gpm
Item:
#1905802
Technical details
| Manufacturer | Canplas |
|---|---|
| Model Number | 3925AT02LO |
| Manufacturer Part # | 3925AT02LO |
| Height | 12" |
| Width | 24" |
| Depth | 31" |
| Weight | 38.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Canplas 3925AT02LO Grease Interceptor Low Profile 25 Gpm
$742.31
$936.00
You save
$193.69
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Canplas 3925AT02LO Grease Interceptor Low Profile 25 Gpm