Free Shipping
Free Shipping
$812.52
$996.07
Compare Price
You save
$183.55
(18%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Capkold 115528 Reducer 3" To 2" Tri Clamp
Item:
#1453176
Technical details
| Manufacturer | Capkold |
|---|---|
| Model Number | 115528 |
| Manufacturer Part # | 115528 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Capkold 115528 Reducer 3" To 2" Tri Clamp
$812.52
$996.07
You save
$183.55
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Capkold 115528 Reducer 3" To 2" Tri Clamp