$245.89
$301.42
Compare Price
You save
$55.53
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 143068
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Capkold 143068 Spool 2 Od X 14 W/ferrules Ckcp/3
Item:
#1453380
Technical details
| Manufacturer | Capkold |
|---|---|
| Model Number | 143068 |
| Manufacturer Part # | 143068 |
| Height | 3.8" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Capkold 143068 Spool 2 Od X 14 W/ferrules Ckcp/3
$245.89
$301.42
You save
$55.53
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Capkold 143068 Spool 2 Od X 14 W/ferrules Ckcp/3
