$13.51
$16.55
Compare Price
You save
$3.04
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Capkold 150270 O Ring 1/8 W X 1 5/16 Id X 1 9/16 Od
Item:
#1453381
Technical details
| Manufacturer | Capkold |
|---|---|
| Model Number | 150270 |
| Manufacturer Part # | 150270 |
| Height | 2.1" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 11.3" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Capkold 150270 O Ring 1/8 W X 1 5/16 Id X 1 9/16 Od
$13.51
$16.55
You save
$3.04
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Capkold 150270 O Ring 1/8 W X 1 5/16 Id X 1 9/16 Od
