$206.73
$253.43
Compare Price
You save
$46.70
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Capkold 160858 14 3/4" Spool 2" Tri Clamp
Item:
#1453412
Technical details
| Manufacturer | Capkold |
|---|---|
| Model Number | 160858 |
| Manufacturer Part # | 160858 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 1.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Capkold 160858 14 3/4" Spool 2" Tri Clamp
$206.73
$253.43
You save
$46.70
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Capkold 160858 14 3/4" Spool 2" Tri Clamp
