Free Shipping
Free Shipping
$771.49
$945.77
Compare Price
You save
$174.28
(18%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Capkold N41423 Yoke Blade Carrier
Item:
#1453386
Technical details
| Manufacturer | Capkold |
|---|---|
| Model Number | N41423 |
| Manufacturer Part # | N41423 |
| Height | 1.8" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Capkold N41423 Yoke Blade Carrier
$771.49
$945.77
You save
$174.28
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Capkold N41423 Yoke Blade Carrier