Free Shipping
Free Shipping
$823.34
$1,009.35
Compare Price
You save
$186.01
(18%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Capkold PC61174 Knife Wear Plate
Item:
#1453388
Technical details
| Manufacturer | Capkold |
|---|---|
| Model Number | PC61174 |
| Manufacturer Part # | PC61174 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Capkold PC61174 Knife Wear Plate
$823.34
$1,009.35
You save
$186.01
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Capkold PC61174 Knife Wear Plate