Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Captiveaire 193-KB20 100k Mini Series Overload 1.4 2.0 Amp
Item:
#1453183
Technical details
| Manufacturer | Captiveaire |
|---|---|
| Model Number | 193-KB20 |
| Manufacturer Part # | 193-KB20 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Captiveaire 193-KB20 100k Mini Series Overload 1.4 2.0 Amp
$153.88
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Captiveaire 193-KB20 100k Mini Series Overload 1.4 2.0 Amp
