Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Captiveaire BMN48-250I1-60-115 1/3 Hp 115 Motor
Item:
#1453404
Technical details
| Manufacturer | Captiveaire |
|---|---|
| Model Number | BMN48-250I1-60-115 |
| Manufacturer Part # | BMN48-250I1-60-115 |
| Height | 8" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 10.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Captiveaire BMN48-250I1-60-115 1/3 Hp 115 Motor
$711.63
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Captiveaire BMN48-250I1-60-115 1/3 Hp 115 Motor
