Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Captiveaire CSF2020-U Filter 20 X 20 Ss Captrate
Item:
#1453515
Technical details
| Manufacturer | Captiveaire |
|---|---|
| Model Number | CSF2020-U |
| Manufacturer Part # | CSF2020-U |
| Height | 1.9" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 8.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Captiveaire CSF2020-U Filter 20 X 20 Ss Captrate
$355.67
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Captiveaire CSF2020-U Filter 20 X 20 Ss Captrate

