Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Captiveaire F8010015 Wheel Assy
Item:
#1453521
Technical details
| Manufacturer | Captiveaire |
|---|---|
| Model Number | F8010015 |
| Manufacturer Part # | F8010015 |
| Height | 12" |
| Width | 16" |
| Depth | 18" |
| Weight | 9.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Captiveaire F8010015 Wheel Assy
$316.18
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Captiveaire F8010015 Wheel Assy

