Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Captiveaire S33C452VC-01-60-115 Captive Air Motor.06 Hp 1phs
Item:
#1453536
Technical details
| Manufacturer | Captiveaire |
|---|---|
| Model Number | S33C452VC-01-60-115 |
| Manufacturer Part # | S33C452VC-01-60-115 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Captiveaire S33C452VC-01-60-115 Captive Air Motor.06 Hp 1phs
$80.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Captiveaire S33C452VC-01-60-115 Captive Air Motor.06 Hp 1phs
