Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other SSH1020
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Captiveaire SSH1020 Filter Grease 10" X 20" S/s
Item:
#1177868
Technical details
| Fits with Manufacturer | Captiveaire |
|---|---|
| Model Number | SSH1020 |
| Manufacturer Part # | SSH1020 |
| Height | 2" |
| Width | 20" |
| Depth | 10" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Captiveaire SSH1020 With Handles
