Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Arc Cardinal FP699 Bread Basket 9" X 9" With Faux Leather Handle 18/10 Stainless Steel
| Manufacturer | Cardinal |
|---|---|
| Model Number | FP699 |
| Manufacturer Part # | FP699 |
| Material | Metal |
| Height | 1.75" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 6.32 lbs |
| UPC | 18007413879550 |
About this item
Product Details
Product Details
Cardinal, FP699, Bread Basket, 9" x 9" with faux leather handle, 18/10 stainless steel, Abert Art & Table (6 PC In A Case), Minimum Purchasing Unit CS (Packed By: 6 Each Per Case)
