Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Arc Cardinal FP825 Dudson Papillon Green Walled Plate (D:8.25'') ['Vitrified Ceramic'] - cs
| Manufacturer | Cardinal |
|---|---|
| Model Number | FP825 |
| Manufacturer Part # | FP825 |
| Size | 8.250" = 8-1/4" |
| Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 7.18 lbs |
| UPC | 05034414487121 |
About this item
Product Details
Product Details
Cardinal, FP825, Dudson, Papillon Green Walled Plate (D:8.25''), ['Vitrified Ceramic'], (6 PC In A Case), Minimum Purchasing Unit CS (Packed By: Cs)
![Arc Cardinal FP825 Dudson Papillon Green Walled Plate (D:8.25'') ['Vitrified Ceramic']](http://kitchenrestock.com/cdn/shop/files/d25e8616-704d-400c-9fa0-5a3b440caf94.jpg?v=1757524400&width=1214)