- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Arc Cardinal FP876 Abert Abert Accessories Top Bar (L:19.75'' X W:35.375'') ['Powder Coated Steel' - cs
| Manufacturer | Cardinal |
|---|---|
| Model Number | FP876 |
| Manufacturer Part # | FP876 |
| Color | Brown |
| Type | Utility |
| Construction | Metal (unspecified) |
| Number of Shelves | 2 Shelves |
| Height | 4.38" |
| Width | 35.38" |
| Depth | 19.75" |
| UPC | 08007413946491 |
About this item
Product Details
Product Details
Cardinal, FP876, Abert, Abert Accessories Top bar (L:19.75'' X W:35.375''), ['Powder Coated Steel', 'MDF Wood'], (1 PC In A Case), Minimum Purchasing Unit CS (Packed By: Cs)

