Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Arc Cardinal FP906 Dudson Papillon Green Rectangle Tray (L:13.0'' X W:4.25'') ['Vitrified Ceramic'] - cs
| Manufacturer | Cardinal |
|---|---|
| Model Number | FP906 |
| Manufacturer Part # | FP906 |
| Shape | Rectangular |
| Short Side | 4" |
| Long Side / Diameter | 13" |
| Material | Ceramic |
| Width | 4.25" |
| Depth | 13" |
| UPC | 05034414491463 |
About this item
Product Details
Product Details
Cardinal, FP906, Dudson, Papillon Green Rectangle Tray (L:13.0'' X W:4.25''), ['Vitrified Ceramic'], (6 PC In A Case), Minimum Purchasing Unit CS (Packed By: Cs)