Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Arc Cardinal V7638 Rocks Glass 12 Oz. Arcoroc Rock Dew (24 PC In A Case)
| Manufacturer | Cardinal |
|---|---|
| Model Number | V7638 |
| Manufacturer Part # | V7638 |
| Material | Glass |
| Height | 3.75" |
| Width | 3.38" |
| Depth | 3.38" |
| Weight | 14.89 lbs |
| UPC | 8015713074677 |
About this item
Product Details
Product Details
Cardinal, V7638, Rocks Glass, 12 oz., Arcoroc Rock Dew (24 PC In A Case), Minimum Purchasing Unit CS (Packed By: 2 Dozen Per Case)
