Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Arc Cardinal X0503 Arcoroc Evolutions White Rectangle Tray (L:11.0'' X W:9.0'') ['Opal'] - cs
| Manufacturer | Cardinal |
|---|---|
| Model Number | X0503 |
| Manufacturer Part # | X0503 |
| Long Side / Diameter | 11" |
| Short Side | 9" |
| Material | Ceramic |
| Shape | Rectangular |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| UPC | 10883314046776 |
About this item
Product Details
Product Details
Cardinal, X0503, Arcoroc, Evolutions White Rectangle Tray (L:11.0'' X W:9.0''), ['Opal'], (12 PC In A Case), Minimum Purchasing Unit CS (Packed By: Cs)
![Cardinal X0503 - Arcoroc, Evolutions White Rectangle Tray (L:11.0'' X W:9.0''), ['Opal']](http://kitchenrestock.com/cdn/shop/files/c84dc9b6-120a-49ac-a276-fb8970ac8ca2.jpg?v=1768244440&width=1214)