Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Arc Cardinal X2050 Chef & Sommelier Cabernet Ballon 12.0 Oz ['Krysta'] - cs
| Manufacturer | Cardinal |
|---|---|
| Model Number | X2050 |
| Manufacturer Part # | X2050 |
| Material | Glass |
| Height | 6" - 8"H |
| Base | Stemmed |
| Wine Type | Red Wine |
| Height | 7.19" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 3.7" |
About this item
Product Details
Product Details
Cardinal, X2050, Chef & Sommelier, Cabernet Ballon 12.0 Oz, ['Krysta'], (24 PC In A Case), Minimum Purchasing Unit CS (Packed By: Cs)
![Cardinal X2050 - Chef & Sommelier, Cabernet Ballon 12.0 Oz, ['Krysta']](http://kitchenrestock.com/cdn/shop/files/9a7de1c9-a92f-4171-a634-4c7ecd3025f7.jpg?v=1768244533&width=1214)