$27.07
$29.89
Compare Price
You save
$2.82
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carlisle Foodservice .
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 0710
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 0710 Hinged Tortilla Server
Item:
#1905081
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 0710 |
| Manufacturer Part # | 0710 |
| Height | 1.75" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 0710 Hinged Tortilla Server
$27.07
$29.89
You save
$2.82
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 0710 Hinged Tortilla Server