$10.20
$13.60
Compare Price
You save
$3.40
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carlisle Foodservice .
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 1026107
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 1026107 Pan Food (third 4"d Clear)
Item:
#1130792
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 1026107 |
| Manufacturer Part # | 1026107 |
| Height | 4" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 1026107 Pan Food (third 4"d Clear)
$10.20
$13.60
You save
$3.40
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 1026107 Pan Food (third 4"d Clear)
