$1.95
$2.47
Compare Price
You save
$0.52
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 1033507 1/9 Food Pan Drain Shelf Clear Polycarbonate
Item:
#2233262
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 1033507 |
| Manufacturer Part # | 1033507 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 1033507 1/9 Food Pan Drain Shelf Clear Polycarbonate
$1.95
$2.47
You save
$0.52
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 1033507 1/9 Food Pan Drain Shelf Clear Polycarbonate