Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 10402B13 Pan Food Full 6"d Ambe R
Item:
#1320449
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 10402B13 |
| Manufacturer Part # | 10402B13 |
| Height | 6" |
| Width | 20.75" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 10402B13 Pan Food Full 6"d Ambe R
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 10402B13 Pan Food Full 6"d Ambe R