Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carlisle Foodservice .
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 10519Z
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 10519Z Lidez Access Sixth Notch Amb High Heat
Item:
#1130842
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 10519Z |
| Manufacturer Part # | 10519Z |
| Height | 2" |
| Width | 6.88" |
| Depth | 6.31" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 10519Z Lidez Access Sixth Notch Amb High Heat
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 10519Z Lidez Access Sixth Notch Amb High Heat