$18.19
$20.09
Compare Price
You save
$1.90
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 3088413 Pan Food (sixth 4"d Amber)
Item:
#1320672
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 3088413 |
| Manufacturer Part # | 3088413 |
| Height | 2.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 3088413 Pan Food (sixth 4"d Amber)
$18.19
$20.09
You save
$1.90
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 3088413 Pan Food (sixth 4"d Amber)