$57.11
$72.02
Compare Price
You save
$14.91
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 34202306 Trash Can Rectangular Be
Item:
#2230830
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 34202306 |
| Manufacturer Part # | 34202306 |
| Height | 29.5" |
| Width | 20" |
| Depth | 11" |
| Weight | 5.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 34202306 Trash Can Rectangular Be
$57.11
$72.02
You save
$14.91
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 34202306 Trash Can Rectangular Be