Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 3672231 Repl Threaded Caster For Dolly
Item:
#2231764
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 3672231 |
| Manufacturer Part # | 3672231 |
| Height | 4.2" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 3672231 Repl Threaded Caster For Dolly
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 3672231 Repl Threaded Caster For Dolly
