$11.25/Case
$13.29
Compare Price
You save
$2.04
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 369325M09 Mop Anti Microbial Green Red Band
Item:
#2230100
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 369325M09 |
| Manufacturer Part # | 369325M09 |
| Height | 15" |
| Width | 12" |
| Depth | 16" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 369325M09 Mop Anti Microbial Green Red Band
$11.25/Case
$13.29
You save
$2.04
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 369325M09 Mop Anti Microbial Green Red Band