$88.54/Case
$104.76
Compare Price
You save
$16.22
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 369417B05 Mop Medium Loop Red Green Band
Item:
#2230339
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 369417B05 |
| Manufacturer Part # | 369417B05 |
| Height | 13" |
| Width | 13" |
| Depth | 20" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 369417B05 Mop Medium Loop Red Green Band
$88.54/Case
$104.76
You save
$16.22
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 369417B05 Mop Medium Loop Red Green Band