$10.76/Case
$12.36
Compare Price
You save
$1.60
(13%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 369418S00 Mop Medium Loop Natural Green Band W/scrubber
Item:
#2230410
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 369418S00 |
| Manufacturer Part # | 369418S00 |
| Height | 12.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 14" |
| Weight | 12.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 369418S00 Mop Medium Loop Natural Green Band W/scrubber
$10.76/Case
$12.36
You save
$1.60
(13%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 369418S00 Mop Medium Loop Natural Green Band W/scrubber