$10.40/Case
$12.29
Compare Price
You save
$1.89
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 369440B05 Mop Synth Blend High Grade
Item:
#2230407
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 369440B05 |
| Manufacturer Part # | 369440B05 |
| Height | 15.25" |
| Width | 10.15" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 369440B05 Mop Synth Blend High Grade
$10.40/Case
$12.29
You save
$1.89
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 369440B05 Mop Synth Blend High Grade