$67.78
$74.87
Compare Price
You save
$7.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 4008300 Carlisle Hd Squeegee
Item:
#2233898
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4008300 |
| Manufacturer Part # | 4008300 |
| Height | 2.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 30" |
| Weight | 1.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 4008300 Carlisle Hd Squeegee
$67.78
$74.87
You save
$7.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4008300 Carlisle Hd Squeegee