$9.61
$34.78
Compare Price
You save
$25.17
(72%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 4015000 Brush Cleaning Fryer/kettle
Item:
#1140030
Technical details
| Fits with Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4015000 |
| Manufacturer Part # | 4015000 |
| Height | 1.38" |
| Width | 1.38" |
| Depth | 27.88" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Carlisle Foodservice 4015000 Brush Cleaning Fryer/kettle
$9.61
$34.78
You save
$25.17
(72%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4015000 Cool Cleaning Fryer Brush 28" Long, White Sparlon Bristles 1-3/8" Dia.
