$15.45
$19.49
Compare Price
You save
$4.04
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 4015300 Brush Coffee Pot
Item:
#2230729
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4015300 |
| Manufacturer Part # | 4015300 |
| Height | 10" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 4015300 Brush Coffee Pot
$15.45
$19.49
You save
$4.04
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4015300 Brush Coffee Pot