$30.70
$34.02
Compare Price
You save
$3.32
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 4022002 Wh 60 In Handle Sparta Spectrum
Item:
#2230679
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4022002 |
| Manufacturer Part # | 4022002 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 60" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 4022002 Wh 60 In Handle Sparta Spectrum
$30.70
$34.02
You save
$3.32
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4022002 Wh 60 In Handle Sparta Spectrum