$26.16
$28.89
Compare Price
You save
$2.73
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 40225EC05 60 In Fiberglass Handle Red
Item:
#2233182
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 40225EC05 |
| Manufacturer Part # | 40225EC05 |
| Height | 5.74" |
| Width | 6.36" |
| Depth | 60" |
| Weight | 1.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 40225EC05 60 In Fiberglass Handle Red
$26.16
$28.89
You save
$2.73
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 40225EC05 60 In Fiberglass Handle Red